top of page

Pont annyival nyertünk Pécsen, amennyivel kellett

PINKK-PVSK U23 - Csata DSE 90-91

NB I/B 4. forduló

Az eredmény nem nekünk kedvezett és nem úgy tűnt mintha ez változna a 4. negyed elején a PINKK-PVSK ellen, akik szinte komplett A csapatos csapattal álltak ki ellenünk. Pedig az idegenbeli mérkőzés szépen indult, az első negyedet 3 ponttal behúzták a lányok, hogy a következő 20 percben fordítsanak a hazaiak és 9 perccel a vége előtt 13 ponttal menjenek.

65-52-nél azonban elkezdődött a szívós felzárkózás, sőt pár másodperccel a vége előtt még a vezetést is sikerült átvenni, hogy aztán büntetőből egyenlítsenek a pécsiek. Jöhetett a hosszabbítás, ahol 1 perccel a vége előtt, 87-84-nél, megint nekik állt a zászló. Ekkor jött a higgadtság, és egy kis szerencse, a vége pedig 91-90 ide. Ezzel a csaptunk visszavágott a tavalyi vereségekért, és már 4 győztes meccsen van túl.