top of page

Legjobb 8-ban a Hepp-kupában

Csata DSE - TFSE-MTK U23 79-58

Hepp-kupa, 2. forduló

Az, hogy az elején vezetett az ellenfél, még rendben volt, mert a lányok pár perc után rendet teremtettek és az első negyed végén 11 pont volt az előny a Hepp-kupában a TFSE-MTK ellen. A vendégek az NB I/B Piros csoportjában játszanak és még nem szereztek győzelmet, mi pedig ugye vezetjük a Fehér csoportot.

Ami nagyon nem volt rendben, hogy a harmadik negyedben 4 pontra feljöttek és 51-47-nél már elkezdtünk izgulni. Ekkor jókor jött a "nagy öreg" Hutlassa Fanni hárompontosa, majd a kezdők is visszatértek a pályára, és 2-3 perc után elrendezték a mérkőzést. A végén volt már 26 is közte, de ez a kedd este azt mutatta, hogy már ezen a szinten sem lehet lazázni.A továbbjutás megvan, még egy meccset kell nyerni a 4-es döntőhöz. Itt már nem lesz könnyű derbi. Kaphatunk kimondottan erős ellenfelet is, mondjuk a BEAC-ot, de jöhet papíron megoldható feladat is. Jó volna itt is sikeresnek lenni, hiszen az elmúlt két esztendőben a lányok bejutottak a döntőbe, ami túl azon, hogy nagy élmény, még megfelelő erőpróba is a karrierépítés terén.