top of page

Junior BAJNOKOK vagyunk!

Csata-Szekszárd Junior döntő

70-65

Nehéz kezdés után nyertük a junior döntőt egy nagyon tehetséges Szekszárd ellen. Ismét lassan kezdtünk és több mint 10 pontos hátrányból kellett visszajönnünk a mérkőzésbe. Hasonló módon mint az elődöntőben a félidőre már vissza küzdöttünk magunkat és csak 2 pont volt a Szekszárd javára.

A szünet után rendkívül jól jöttünk ki az öltözőből és egy gyors 10 pontos előnyt harcoltunk ki magunknak. Nem lázíthattunk, mert egy rendkívül erős és sokoldalú Szekszárddal játszottunk. Ezt be is bizonyítva pár labdaszerzéssel közelebb is jött az ellenfél, de sikerült megállítani a Szekszárd lendületét és kettő rendkívül jó pillanatban elsüllyesztett hármasnak köszönhetően 1:00 perccel a vége előtt eldöntöttük a mérkőzést a javunkra!

Így a második Országos Bajnoki Arany is a miénk!!